Реєстрація всіх видів зовнішньої реклами у Львові

ПОРТФОЛІО КОНТАКТИ

Зовнішня реклама від рекламного агентства «ЛІЗО»

   Рекламна агенція зовнішньої реклами «ЛІЗО» зробить візуальну присутність вашої компанії біля Львові яскравою і помітною! Ми допоможемо з виготовленням і монтажем всіх відомих і популярних видів зовнішньої реклами: від вже звичних щитів, банерів і об'ємних світлових конструкцій до самих незвичайних рішень, які допоможуть підвищити впізнанність і популярність вашої компанії в найкоротші терміни.

   Агентство зовнішньої реклами «ЛІЗО» гарантує дотримання всіх Ухвал Уряду  щодо виготовлення і монтажу зовнішньої реклами. Наші клієнти можуть не турбуватися про проблеми реєстрації зовнішньої реклами. Менеджери рекламного агентства «ЛІЗО» проведуть експертизу місць для монтажу об'єктов, підготують всі необхідні документи для реєстрації зовнішньої реклами вашої компанії, допоможуть з отриманням технічного паспорта і погодять з властями міста розміщення ваших рекламних об'єктів.

    Традиційні види зовнішньої реклами у вигляді банерів, щитів або розтяжок використовуються впродовж декількох десятиліть. І до сих пір їх ефективність не викликає сумнівів. Брандмауери, перетяжки і інші види зовнішньої реклами Ви зможете замовити в агентстві «ЛІЗО» по найвигідніших цінах. При необхідності наші фахівці виконають роботи із створення дизайн-макетів для зовнішньої реклами і  P O S-матеріалів будь-якої складності.

   Ще один вид зовнішньої реклами, що набув широкого поширення в містах, - неонові вивіски і об'ємні світлові конструкції. Неонові букви в зовнішній рекламі допомагають зробити рекламну присутність вашої компанії в місті ефективним 24 години в добу. Великий досвід виготовлення і монтажу світлових коробів гарантує довгий термін служби вашій конструкції.