ПОРТФОЛІО  КОНТАКТИ

Металоконструкції - щити, сіті-лайти, пілони, стелли

Пропонуємо виготовлення металоконструкцій у Львові

   Окремі щити, як правило, встановлюються перпендикулярно оживленим трасам і магістралям, у місцях перетинання головних транспортних потоків, на розділових смугах. Це підвищує їхня привабливість для рекламодавців, тому що завжди їсти можливість вибрати щит у безпосередній близькості від місць продажів рекламованого товару. Значна частина щитів має дві сторони. Для щитів, що стоять на розділовій смузі, вибір сторін не має ніякого значення. Для щитів, розміщених перпендикулярно транспортному потоку, перевага надається лицьовій стороні, у силу чого її вартість на 30 % вища, ніж вартість зворотної сторони. Певна кількість щитів дозволяє охопити всі важливі транспортні артерії міста. Збільшення кількості транспорту й часу, проведеного в ньому, дають можливість більшості городян побачити рекламу .

                

    Розмір рекламного поля сіті-лайта - 1,2х1,8м. Розміщається в центрі міста в місцях постійного руху людей. Даний тип зовнішньої реклами спрямований саме на перехожих. Таким чином, цей вид реклами дозволяє охопити в основному, центр Львова, вклавшись при цьому у відносно невеликий бюджет. На відміну від рекламних щитів 3х6 у сіті-формату рекламний плакат перебуває на незначній висоті від землі. Наявність внутрішнього підсвічування, висока якість друку рекламних плакатів у сполученні із вдалим креативом дозволяє легко привернути увагу потенційного клієнта. У центральній частині Москви сіті-формат звичайно, продається рівномірно розкиданими мережами, на яких розміщається як правило іміджева реклама. Ближче до окраїн міста такі конструкції можуть продаватися невеликими програмами під розміщення реклами певної торговельної крапки. На відміну від сіті-формату, розташованого в центрі переважно на окремих конструкціях, в інших районах він завжди сполучений із зупинками громадського транспорту.

   Стелла – об'ємна рекламна конструкція, звичайно вузька й висока (до 20м.). Найчастіше стелла виготовляється у вигляді двостороннього світлового короба з накладними елементами й декоративними бічними панелями. Установлюється на власній бетонній підставі. Яскравий приклад – рекламні стелли на автозаправних станціях і біля автомобільних салонів. На під'їздах до великих торгових центрів, все частіше можна побачити двох- і тригранні стелли з логотипом центра й установленими нижче складальними світловими лайтбоксами - рекламою орендарів.