ПОРТФОЛІО     КОНТАКТИ

 

Світлові короба, вивіски, об'ємні букви.

Виготовлення світлових коробів, світлових панелей.

        

    Світлові короба, об'ємні букви, світлові панелі — широко поширений, порівняно недорогий і ефективний вид реклами. Світлові панелі дозволяють привернути увагу, як в світлий, так і в темний час доби, за рахунок внутрішнього освітлення. Можуть бути будь-якого розміру і форми, розміщуватися як на фасаді або на даху будівлі, так і усередині приміщення.

    Світловий короб  может бути одностороннім, або двостороннім. Двосторонній світловий короб, розміщений на кронштейнах під прямим кутом до стіни, стелі, або опори — світлова консоль.

   Лицева частина світлового короба виготовляється з акрилового скла, або комірчастого полікарбонату, обклеєного самоклеючою світлопропускною плівкою. Для безшовного виготовлення конструкцій завдовжки більше 12 метрів, використовується транслюцентне вінілове полотно (банер). Зображення може бути нанесене повнокольорним друком на плівці ПВХ.

                            

   Бокові стінки короба обрамлюються пластиковим або металевим профілем шириною 130-170 мм. Для підсвічування використовуються люмінесцентні лампи.