ПОРТФОЛІО    КОНТАКТИ

Дахові конструкції у Львові

Розміщення дахової конструкції

   Дахові рекламні конструкції один з найпрестижніших видів реклами. Розміщення дахової конструкції дозволяє компанії-рекламодавцеві заявити про себе, як про процвітаючу фірму, яка планує бути довго присутнім на ринку. Будь-який крупний торгівельний і розважальний центр обов'язково розміщує свою назву у вигляді рекламної дахової конструкції.

   Дахова рекламна установка - реклама частково або повністю виступаюча за крайку даху будинку. Виконується або у вигляді окремих букв і/або елементів, розміщених на силовій рамі, або букв і елементів розміщених на деякій фоновій площині, що приховує опорну (несучу) металоконструкцію. Виготовляється за технологією «відкритого» або «закритого» неону, часто із застосуванням строблайтів і інших динамічних елементів (послідовне запалювання окремих сегментів конструкції, що обертаються елементи, і т.д.)

 

   

 

   Всю інформацію щодо вартості виготовлення Вашої продукції Ви можете отримати в менеджерів та консультантів нашої компанії. Відправте запит електронною поштою або зателефонуйте – і ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.