ПОРТФОЛІО  КОНТАКТИ

Об'ємні букви. Виготовлення неонової реклами.

Об'ємні світлові букви (неон) Львів. Виготовлення світлових об'ємних букв.

  Об'ємні букви, особливо з внутрішньою підсвіткою — один з найбільш ефективних способів реклами. Дозволяє привернути увагу, як в світлий, так і в темний час доби, за рахунок підсвічування і можливості оригінального виконання вивіски. Виготовлення неонової реклами досить дороге задоволення, але воно те коштує.

   Виготовлення об'ємних букв можливе будь-яких розмірів і форм. В цілях досягнення різних ефектів застосовуються різні матеріали і технології для виготовлення неонової реклами.

     

       

    

   

   Лицьова частина об'ємної букви з внутрішньою підсвіткою, як правило, вирізається з кольорового акрилового скла або молочного акрилового скла, обклеєного кольоровою світопропускаючою плівкою ORACAL, або з пвх-пластика. Як задня несуча стінка букви використовується пластик ПВХ, або акрилове скло — для досягнення ефекту «контражур» — коли підсвічування йде на стіну, через задню стінку букви. Бокові частини букв виготовляються з алюмінієвого профілю (ALS), акрилового скла, або ПВХ-пластика.

      Підсвічування букви здійснюється за допомогою газосвітних трубок (неон), ламп PLS, або світлодіодів.
Несвітлова об'ємна буква вирізається з кольорового пластика, акрилового скла або білого ПВХ-пластика, обклеєного кольоровою самоклеючою плівкоюя. Товщина такої букви може бути до 10 мм.

   Задньої несучої стінки може і не бути — букви кріпляться прямо до стіни, або на пластикову підкладку. Бокові частини букв можуть обрамлюватися пластиковим профілем. Може використовуватися зовнішнє підсвічування галогеновими прожекторами.

   При складному рельєфі фасаду, необхідності винесення букв вперед, а також при виготовленні дахової конструкції, рама обраховується індивідуально. Можливе використання ефектів світодинаміки.