ПОРТФОЛІОКОНТАКТИ

Виготовлення кутка споживача

Куток споживача (інформаційний стенд)

Ідеально підходять для надання відомостей про послуги, порядок роботи, правила і іншу інформацію для клієнтів/покупців.

Інформаційні стенди бувають з постійною або змінною інформацією. Стенд з постійною інформацією є планшетом з повнокольоровою аплікацією виконаній з оракала. Для змінної інфомациі передбачається розміщення акрилових прозорих кишень формату А4-а5, або направляючих для табличок з текстом або цифрами (подібно до стендів «обмін валют» ). Можливе виконання стенду на основі клік-системи, дана конструкція дозволяє легко замінити інформаційне поле виконане на папері Backlit (city).

1. Інформаційний стенд "Стандарт"  Виготовляється з ПВХ завтовшки 4-5 мм закатане в оракул на якому нанесена рекламна інформація. Можливе оформлення декоративним алюмінієвим профілем. У стандартного виконання є три розміри: 1200*500, 900*840, 1150*900. Можливе виготовлення інформаційного стенду за розміром замовника.

2. Інформаційний стенд з акриловими кишенями.  Даний вид інформаційних стендів є ідеальним вирішенням у разі потреби надання різного роду інформації для клієнтів, з максимально швидкою можливістю її заміни.  Виготовляється з листа ПВХ, завтовшки 4- 5мм,рекламне поле виконане повнокольоровим друком на оракалі. Кишені формату А4 виконані з прозорого акрилу завтовшки 1мм. За бажанням замовника можливе оформлення декоративним алюмінієвим профілем. У стандартного виконання є три розміри: 1200*500, 900*840, 1150*900. Можливе виготовлення стендів будь-якої конфігурації на замовлення.

3. Інформаційний стенд на основі клік-системи для змінної інформації.  Стенд на основі клік-системи, змонтований на пластиковій основі 4-5 мм., - це конструкція, яка дозволяє легко замінити інформаційне поле виконане на папері Backlit (city) з можливістю подальшого захисту зображення прозорими пластиками.

4. Банківський щит.  Дана конструкція виготовляється на основі ПВХ 4-5 мм на яку прікативется плівка Oracal з повнокольоровим друком або аплікацией, по верху вмонтовуються ті, що направляють для змінних, набірних цифр. Набір цифр поставляється в комплект.