ПОРТФОЛІОКОНТАКТИ

Виготовлення графіка роботи

1. Аплікація з різноколірних самоклеючих плівок. Графік виготовляється за стандартною технологією на пластикові 3-4 мм з фоновим обклеюванням оракалом. На полі таблички наноситься аплікація, в якій кожним кольоровим елементом зображення є вирізаний плоттером сегмент малюнка або тексту.

2. Обклеювання плівкою з повнокольоровим друком. Стандартна табличка, де на площину основи з пластика наноситися віддруковане повнокольорове зображення з самоклеючої плівки.

3. Графік з накладними елементами. Особливо ефектно виглядають графіки з об'ємними буквами. Вдихніть в текст таблички простір. Букви вирізуються з полімерних матеріалів, завтовшки до 5 мм і клеяться на основу таблички, що створює об'єм.

4. Для змінної інформації (клік-система). Офісний графік роботи з можливістю зміни інформації, виконаної на основі клік-системи. Використовується, при необхідності регулярної заміни інформаційного поля, досить просто відщепнути клік-систему, витягнути старе зображення і замінити на нове. Проста і дуже зручна у використанні. із закругленими кутами з прямими кутами.

5. Ексклюзивні (не стандартної форми). Матеріал, форма, а також сміливі і креатівні ідеї не обмежені. Даний вид графіка роботи виготовляється під замовлення.