ПОРТФОЛІОКОНТАКТИ

Виготовлення стелажів для товарів

    РА "Лізо" спеціалізується на виготовленні стелажів призначених для обладнання архівних приміщень фінансових організацій, бібліотек, складів та канцелярій, офісів, архівів, музеїв та ін.. Дані стелажі можуть бути використані для складання документації, друкарського матеріалу в архівних коробках та ін.

Стелажі складські розбірні призначені для обладнання складських приміщень та дрібногуртових магазинів. Змонтований стелаж не потребує кріплення до підлоги чи стіни.

Мобільні стелажі на коліщатах у порівнянні з нерухомими стелажами дозволяють використовувати площу приміщення удвічі ефективніше. Вони ідеально підходять для архівів, банків, великих компаній та підприємств, бібліотек, поліклінік та лікарень, магазинів та складів.

  Виготовляємо також інші нестандартні стелажі, наприклад, стеажі для хлібних магазинів та інші під спеціальні потреби. При комплексному обладнанні можливе виготовлення стелажів нестандартних розмірів, а також доставка і монтаж. Стелажі котрі ми пропонуємо користуваться популярністю у замовників завдяки двом суттєвим перевагам: невисокі ціни та проста і надійна конструкція, яка дозволяє змінювати положення полиць за бажанням користувача. Крім цього, якісне емалеве покриття дозволяє їм зайняти достойне місце серед аналогічного архівно-складського обладнання.