ПОРТФОЛІО   КОНТАКТИ

Освітлення фасадів

   До Ваших послуг спеціалісти, інженери, дизанери, програмне забезпечення для розрахунків освітлення і моделювання світла, дизайну інтер’єра, екстер’єраЯскраве підсвічування забезпечує безперервність впливу рекламного виробу.

   Значна частина фасадів та щитів має зовнішнє підсвічування. Реклама на освітленому біллборді працює завжди - удень і вночі, у будень і у свята. Рекламодавцеві не треба переплачувати за прайм - тайм або година - пік: прайм - тайм для біллбордів - 24 години на добу. Освітлений потужними лампами, біллборд у сірі вечори й у темні ночі скрашує сумовиту одноманітність дороги, не дає втомитися очам і служить водієві своєрідним маяком.

   Кажучи про зовнішнє освітлення, не можна не згадати про освітлення фасаду будівлі, оскільки освітлення дворової території і фасаду будівлі повинне бути об'єднане стильовою одноманітністю задуму архітектора. Залежно від стилю будинку, його фасад можуть освітлювати настінні ліхтарі в старовинному стилі, декоративні світильники сучасної форми або розставлені по периметру «вінчаючі світильники». Цікавий ефект дає застосування ламп відображеного світла. Вдалим рішенням в освітленні двору може стати застосування світильників для доріжок і ступенів з лампами розжарювання або компактними люмінесцентними лампами.

  У результаті можна сказати, що, вирішуючи питання освітлення свого володіння, слід перш за все визначити для себе, які зони ви хотіли б освітити і в якому масштабі. Якщо ви задумали широко скористатися сучасними можливостями освітлювальної техніки і технології, то без послуг фахівців вам не обійтися, і це послуги не тільки електриків, але і светодізайнера для правильної і адекватної постановки світла.